Ansatte ved Operativ avdeling

-A +A

Fagleder beredskap:
Nils Medaas Fagleder
Tlf direkte: 95925224
Epost: nils.medaas@lindas.kommune.no

Arild Haukeland Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 91616708
Epost: arild.haukeland@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: Vakt-oversikt, lønns registrering, vedlikehold biler og utstyr, båter, øvelser, loggføring

Ivar Kvamme Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 48295859
Epost: ivar.kvamme@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: Radiosamband, røykdykkerverksted,pusteluft, øvelser,statestikker, loggføring

Ole Vetås Underbrannmester/Sjåfør/ arbeidsformann
Tlf direkte: 95817488
Email: ole.vetas@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: , Daglig drift,vedlikehold biler, utstyr, øvelser,statestikker, loggføring

Sondre Ivan Myhr Brannkonstabel/Sjåfør
Tlf direkte: 99091201
Email: sondre.ivan.myhr@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: vedlikehold utstyr, planlegging og gjennomføring av øvelser,statestikk, loggføring

Jan-Tore Kolås Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 95997243
Email: Jan.Tore.kolas@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: vedlikehold utstyr, båter,statestikker, loggføring, Lindås Stasjon

Dagkassernering:
Ståle Juvik Hauge Permisjon
Tlf direkte: 90654594
Email: Stale.Hauge@lindas.kommune.no
Ansvarsområde: Permisjon

Etternavn Fornavn
Bakke Nils Markus
Eikrem Lars Kåre
Ingebritsen Ole Johan
Jektvik Roy
Kjesæth Alexander
Midthaug Hilde
Mogen Sindre
Vetås Ole
Etternavn Fornavn
Hansen Vidar
Hernar Jakob
Kaldefoss Kjetil
Kvalheim Medaas Ivar Andre
Kvamme Øystein
Myhr Sondre Ivan
Pettersen Frode
Renholm Svein-Åge
Skei Christer
Valdersnes Samir
Etternavn Fornavn
Fanebust Stian
Grøttveit Halvard
Kjell Mogen
Kolstad Inge
Kolås Jan Tore
Medaas Nils
Olsvik Espen
Vidar Ingebregtsen
Etternavn Fornavn
Hansen Jan Erik
Hauge Ståle
Haugsvær Kim Daniel
Haukeland Arild
Hodneland Terje
Kvalheim Andre
Sagstad Bjarte
Tumyr Espen
Øvretveit Ingvald
Etternavn Fornavn
Ann-Therese Strønen
Fanebust Ole Fredrik
Husebø Per
Kvamme Ivar
Lauvås Atle
Ramslien Gunn-Torhild
Romarheim Karl Johannes
Søreide Ole Henrik
Vatnøy Geir
Etternavn Fornavn
Abbedissen Aleksander
Alling Martin
Ann-Therese Strønen
Askeland Steinar
Cato Kolås Moldøen
Gripsgård Hansen Katrine
Hodneland Vilde
Jørgen Ånensen
Jørn Egil Korsnes
Krister Smith
Kvalheim Tony Andre
Kvalheim Tony Andre
Mogen Stian
Natås Simen
Ragauskas Voldemaras
Sund Janne
Tresvik Kristian