Tilsette ved Operativ avdeling

-A +A

Gunn-Torhild Ramslien
Stilling: Avdelingsleiar/varabrannsjef
Tlf direkte: 45440323
Epost: Gunn-Torhild.Ramslien@alver.kommune.no

 

Stein Ove Valdersnes
Stilling: Brannmester/stasjonsjonsansvarleg
Tlf direkte: 90960485
Epost: stein.ove.valdersnes@alver.kommune.no

 

Arild Haukeland
Stilling: Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 91616708
Epost: arild.haukeland@alver.kommune.no
Ansvarsområde: Vakt-oversikt, lønns registrering, vedlikehold biler og utstyr, båter, øvelser, loggføring

 

Ivar Kvamme
Stilling: Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 48295859
Epost: ivar.kvamme@alver.kommune.no
Ansvarsområde: Radiosamband, røykdykkerverksted, pusteluft, øvelser, statistikk, loggføring

 

Andreas Birkeland
Stilling: Underbrannmester/Sjåfør
Epost: andreas.birkeland@alver.kommune.no
Ansvarsområde: Daglig drift, vedlikehold biler, utstyr, øvelser, objektsyn

 

Sondre Ivan Myhr
Stilling: Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 99091201
Epost: sondre.ivan.myhr@alver.kommune.no
Ansvarsområde: Vedlikehold utstyr, planlegging og gjennomføring av øvelser, statistikk, loggføring

 

Jan-Tore Kolås
Stilling: Underbrannmester/Sjåfør
Tlf direkte: 95997243
Epost: Jan.Tore.kolas@alver.kommune.no
Ansvarsområde: Vedlikehold utstyr, båter,statestikker, loggføring, Lindås Stasjon