Hvem svarer på hva ?

-A +A

PERSONAL OG SPØRSMÅL OM JOBB:

Karl Johannes Romarheim Brannsjef
Tlf kontor:  / Tlf direkte: 40841270
Email: karl.johannes.romarheim@alver.kommune.no

Vakthavende brannsjef/innsatsleiar brann:
Tlf: 91861247
 

BESØK PÅ BRANNSTASJON:
Hvis barnehagen, skolen, eller andre ønsker å besøke brannstasjon, er det enklest å ringe operativ avdeling og spørre etter:

Ivar Kvamme Brannkonstabel
Tlf direkte: 482 95 859
email: ivar.kvamme@alver.kommune.no
 

BRANNFARLIG VARE OG BRANNTEKNISKE SPØRSMÅL:
Spørsmål ang brannfarlig vare og branntekniske vurderinger i byggesaker o.l. besvares  av personell på forebyggende avdeling (NGIB).

Ole Johan Ingebrigtsen Avdelingsleder forebyggende avd. 
Tlf kontor: 56375690/92027192
Email: ole.johan.ingebrigtsen@alver.kommune.no

DRIFT AV BRANNSTASJONEN:
Spørsmål ang daglig drift på brannstasjonen besvares av

Gunn Torhild Ramslien Avdelingsleder operativ avd..
Tlf direkte: 45440323
Email: gunn-torhild.ramslien@alver.kommune.no

FEIING, SKORSTEIN, ILDSTEDER OG BRANNSIKKERHET I BOLIG:
Spørsmål ang Feiing og boligbranntilsyn,  besvares av:

Sone 1 Gamle Meland/Lindås sør

Svein Åge Renholm Feierinspektør
Tlf kontor: 56375686/ Tlf direkte: 414 74 193
Email: svein.age.renholm@alver.kommune.no

Trond Smørdal Feierinspektør
Tlf: 95880887
Email: trond.smørdal@alver.kommune.no

Sone 2 Austrheim/ Lindås nord

Vidar Hansen Feierinspektør
Tlf kontor: 56375686/ Tlf direkte: 920 66 956
e-post: vidar.hansen@alver.kommune.no
 

FYRVERKERI:
Spørsmål ang fyrverkeri besvares av:

Gjert Holtan Branninspektør
Tlf: 45293277
Email: gjert.holtan@alver.kommune.no